Członkowie/Tadeusz Wilk

 

wilk
Imię: Tadeusz
Nazwisko: Wilk
Funkcja: Zastępca Prezesa SPFL
ID: 002/2010
Login: wilk
E-Mail: wilk325@awz.pl
Strona WWW: brak
Opis 

W fotografię, tę piękną zabawę, bawię się z pasją od ponad 40 lat. Przechodziłem wiele jej etapów, łącznie z ciemnią czarno-białą, a później kolorową. Pierwszy aparat to Zorka, następnie różne modele Zenitów, upragniona Praktica MTL 5, do tego zestaw niezapomnianych NRD-owskich i radzieckich szkieł – oczywiście stałek. Z fotografią cyfrową mam do czynienia, od kiedy stała się dostępna dla cywili (pierwsza cyfra to Olympus 1400L, którego mam do dzisiaj).

Poza wielką pasją fotograficzną posiadam jeszcze jedną – wędkarstwo, dlatego większość moich zdjęć to przyroda i trofea wędkarskie (po uwiecznieniu na karcie pamięci ryby żywe wracają do wody), ale również próbuję swoich sił w pozostałych dziedzinach. Robienie zdjęć na kliszy nauczyło mnie, aby jak najmniej w nie później ingerować i “PSuć”.

No i któregoś dnia na mojej fotograficznej drodze stanął hesja, co nie mogło się skończyć inaczej jak zabawą w fotografię lotniczą i spędzaniem czasu ze Świrami Lotniczymi – wspaniałą grupą ludzi o takich samych zainteresowaniach.

Portfolio
 
Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i nie moga być wykorzystywane w jakikolwiek sposób bez odpowiedniego zezwolenia.