Członkowie/Mariusz Rzeszutek

 

mariorz
Imię: Mariusz
Nazwisko: Rzeszutek
Funkcja: Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego SPFL
ID: 018/2010
Login: mariorz
E-Mail: mariorz@poczta.onet.eu
Strona WWW: brak
Opis 

Fotografią interesuję się od dawna, ale tak naprawdę moja przygoda z nią zaczęła się od momentu wejścia techniki cyfrowej, której jestem zagorzałym entuzjastą. Jest w tym magia - taka tajemniczość, którą odczuwam w momencie przyłożenia oka do wizjera. Zabawa ze światłem i kolorem sprawia mi ogromną przyjemność, a obraz budowany w wyobraźni i ten uchwycony zawsze wzbudzał moją ciekawość. Już jako dziecko interesowałem się samochodami, samolotami oraz techniką. Chęć podglądania tych fantastycznych maszyn, które zbudował i którymi lata człowiek, spowodowała, iż zacząłem poważnie traktować fotografię lotniczą.

Możliwość zbliżenia się do miejsca, gdzie stacjonują te niesamowite maszyny, uchwycenie momentu startu, lądowania oraz lotu i wszystkich tych ewolucji powietrznych wprowadzają mnie w osłupienie! Takie chwile zapadają głęboko w pamięć, a chęć podzielenia się tymi emocjami z przyjaciółmi powoduje, że staram się robić zdjęcia w każdym możliwym momencie. Uwielbiam zdjęcia dynamiczne, dlatego staram się uchwycić w aparacie moment najbardziej odzwierciedlający dynamikę i ruch samolotu.

Poprzez moją fotografię chciałbym pokazać piękno tych wszystkich stworzonych przez człowieka maszyn, tę ewolucję, jaka się dokonuje na co dzień, praktycznie na moich oczach. Dlatego każde wyjazdy na pokazy lotnicze czy pikniki traktuję jak wyzwanie i przygodę.

Portfolio
 
Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i nie moga być wykorzystywane w jakikolwiek sposób bez odpowiedniego zezwolenia.