Członkowie/Jakub Kupczyk

 

Qba
Imię: Jakub
Nazwisko: Kupczyk
Funkcja: Członek zwyczajny
ID: 054/2019
Login: Qba
E-Mail: qbaluz@gmail.com
Strona WWW:
Opis 

Pierwszą lustrzankę Nikon-a zakupiłem w 2008 roku w czasie podróży poślubnej ponieważ… zapomniałem z domu starego aparatu :D.
Fotografowaliśmy z żoną trochę przyrody, rodzinne wypady itd., itp.
Wszystko się zmieniło w roku 2015… kiedy to po raz pierwszy uczestniczyłem w małych pokazach lotniczych w Irlandii, niedaleko Dublina. Po tym wszystko się zmieniło, zaczęła się zabawa i poszukiwanie coraz to nowszych sposobów na uchwycenie jak najciekawszych momentów latających nad głową stalowych ptaków…
Jeszcze tego samego roku pojechałem na perę innych pokazów na wyspie, jednym z nich były pokazy w miejscowości Newcastle w Północnej Irlandii, gdzie po raz pierwszy zobaczyłem pierwszego w akcji fightera na dopalaczach… Zakochałem się!!! Ten huk, te wibracje powietrza, to oczekiwanie na to, co będzie dalej…
Zacząłem przeglądać strony w poszukiwaniu „uzależnionych” tak jak ja i… dotarłem do członków SPFL i ich zdjęć z imprez, MEGA!
Pierwsze pokazy w towarzystwie członka SPFL zaliczyłem w 2017 roku w Bazie Wojskowej RAF Cosford. Na stronach opisywali siebie jako ludzie, którzy „Nie gryzą” – iiiii faktycznie, Maras nie ugryzł mnie ani razu. Miesiąc później największe pokazy na których byłem i zarazem najbardziej spektakularne, Air Tattoo! Kolejni członkowie (Hesja, Kichu, Rocco) i kolejna dawka niesamowitych emocji… ojjj działo się!
Miłość do fotografii kwitnie coraz bardziej z dnia na dzień… mam tylko nadzieję że żona będzie zawsze tak wyrozumiała jak dotąd ;)

Portfolio
 
Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i nie moga być wykorzystywane w jakikolwiek sposób bez odpowiedniego zezwolenia.